Regulamin

MIEJSCE W KTÓRYM ODPOCZNIESZ

REGULAMIN

JASNE ZASADY

Szanowni Państwo

 

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa w obiekcie SEI VENTI

Nasz obiekt znajduje się w sąsiedztwie leśnego rezerwatu, w cichym i uroczym miejscu w Białogórze, co czyni go miejscem wyjątkowym.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie odwiedzających nas Gości. Dlatego dołożymy wszelkich starań , aby uczynić państwa pobyt godnym zapamiętania, z nadzieją na powtórny przyjazd.

 

 

Życzymy Państwu udanego wypoczynku i samych pozytywnych wrażeń.

 

Z poważaniem

Agnieszka i Artur Trzaskowscy

REGULAMIN POBYTU W DOMKACH SEI VENTI

 

Właściciele oraz pracownicy obiektu będą wdzięczni za Państwa współpracę w zakresie przestrzegania niniejszego Regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa pobytu wszystkich naszych Gości.

PRZEDMIOT REGULAMINU

Poniższy Regulamin określa warunki pobytu Gości w obiekcie SEI VENTI. Dokonanie rezerwacji oraz wpłatę całości należności za pobyt jest jednoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

Domki wynajmowane są na doby. W okresie wakacyjnym lipiec-sierpień w systemie tygodniowym tj. od soboty do kolejnej soboty. Zameldowanie gości odbywa się od godz. 16.00 , wymeldowanie do godz. 10.00

ODPOWIEDZIALNOŚĆ OBIEKTU

Obiekt świadczy usługi wynajmu miejsc noclegowych. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług Goście są proszeni o jak najszybsze zgłaszanie ich do właściwych osób, co umożliwi niezwłoczną reakcję. Obiekt ma obowiązek zapewnić:

  • warunki pełnego i nieskrępowanego wypoczynku,
  • bezpieczeństwo pobytu, w tym bezpieczeństwo zachowania tajemnicy informacji o Gościach,
  • profesjonalną i uprzejmą obsługę w zakresie wszystkich usług świadczonych w obiekcie,
  • wykonywanie niezbędnej naprawy urządzeń podczas nieobecności Gości a w jego obecności tylko wówczas, gdy wyrazi na to zgodę,
  • obiekt nie ponosi odpowiedzialności za awarie oraz ich skutki powstałe z winy Gości,
  • parking na terenie obiektu jest przeznaczony dla Gości , bezpłatny, niestrzeżony, usytuowany po za ogrodzeniem. Każdy domek ma zagwarantowane jedno miejsce postojowe,
  • obiekt nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia bądź utratę pojazdu należącego do Gości,
  • obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w domkach.

Obiekt Sei Venti nie odpowiada za przerwy w dostawie prądu, wody oraz sygnału do urządzeń RTV spowodowanych działaniem siły wyższej.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCI

Ze względu na bezpieczeństwo przeciw pożarowe zabrania się używania w domkach grzałek oraz urządzeń elektrycznych nie stanowiących wyposażenia domku ( nie dotyczy ładowarek, zasilaczy komputerowych.)

Każdorazowo opuszczając domek prosimy o zgaszenie świateł, zakręcenie dopływu wody, zamknięcie okien i drzwi. W przypadku zauważenia niezastosowania się do powyższego, właściciel powiadamia telefonicznie Gościa o zaistniałej sytuacji.

W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz smażenia ryb!

W domkach oraz na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych.

Rozpalanie grilla dozwolone jest w miejscu do tego przeznaczonym.

W domkach obowiązuje zakaz przemieszczania mebli lub urządzeń.

Gość przy zameldowaniu otrzymuje jeden komplet kluczy. Na życzenie Gości udostępniamy drugi komplet kluczy. W przypadku zgubienia klucza lub breloka gość zostanie obciążony opłatą w wysokości 100 zł.

Wszelkie usterki w domkach prosimy zgłaszać w dniu przyjazdu. Brak zgłoszeń oznacza brak zastanych usterek czy zniszczeń.

Dzieci poniżej 16 r. ż. powinny znajdować się pod stałym nadzorem opiekunów prawnych. Opiekunowie ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe w wyniku działania dzieci.

Z placu zabaw mogą korzystać dzieci pod opieką osób dorosłych i na odpowiedzialność osoby sprawującej opiekę. Urządzenia typu: wielofunkcyjny domek drewniany czy trampolina przeznaczone są tylko i wyłącznie do korzystania przez dzieci.

Cisza nocna obowiązuje od godz. 22.00 do godz. 7.00

PŁATNOŚCI

W cenę wynajmu domku wliczona jest opłata klimatyczna zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Krokowa.

Dokładamy wszelkich starań aby nasze domki były w doskonałym stanie. Dzięki temu możemy zagwarantować komfort, na który zasługują nasi goście. Dlatego przy zameldowaniu pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500 zł. na wypadek nieszczęśliwych zdarzeń. Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenie wyposażenia i urządzeń powstałe z jego winy lub winy osób go odwiedzających i są rozliczane z pobranej kaucji.

Rezerwację uważa się za dokonaną po wpłacie 30 % kwoty pełnego pobytu w terminie 3 dni od wstępnej rezerwacji.

Pozostałą kwotę Goście zobowiązani są dopłacić w trakcie zameldowania.

Podany termin pobytu jest wiążący dla obu stron. W przypadku skrócenia pobytu przez Gości obiekt nie zwraca wpłaconych środków.

Zadatek wpłacony na poczet rezerwacji przepada w momencie odwołania i rezygnacji z pobytu.

Uiszczenie zadatku jest równoznaczne z akceptacją warunków rezerwacji i regulaminu.

Dane osobowe przekazane przez Gości są własnością obiektu SEI VENTI i pozostaną wykorzystane w celu umożliwienia przeprowadzenia procesu rezerwacji i bezpieczeństwa pobytu.

Podstawa zameldowania i otrzymania kluczy jest wypełnienie karty meldunkowej i okazanie dokumentu tożsamości. Osoby nie zgłoszone przy rezerwacji nie zostaną zameldowane.

Goście nie mogą przekazywać domku osobom trzecim.

Gościnnie na terenie mogą przebywać osoby zaproszone do godz. 22.00

PAKIET STARTOWY (pobyt do 7 dni)

Herbata, kawa, cukier, sól, pieprz, mydło w płynie, papier toaletowy, ręczniki papierowe, płyn do mycia naczyń, worki naśmieci, kapsułki do prania( w ilości 2 szt.), tabletki do zmywarki (w ilości 5 szt.)

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Osoby przebywające na terenie obiektu Sei Venti zobowiązane są do przestrzegania niniejszego Regulaminu a w szczególności do zachowania się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych osób oraz przestrzegania przepisów o Ochronie Przyrody, BHP i PPOŻ.

Zgodnie z ustawą z dnia 4.07.2019 r. (Dz.U. poz. 1520) o konieczności wystawienia faktury VAT prosimy poinformować przed dokonaniem płatności.

W sprawach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy K.C. oraz innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

Obiekt nie przyjmuje zwierząt.

„Jeśli jesteś zadowolony z pobytu w naszym obiekcie powiedz o tym znajomym,

Jeśli nie jesteś zadowolony z pobytu w naszym obiekcie powiedz to nam!”

Dziękujemy.

Sei Venti © Copyright 2018 -  | Website by Akcept | All Rights Reserved