O nas

MIEJSCE W KTÓRYM ODPOCZNIESZ

SZEŚĆ WIATRÓW

HISTORIA PRAWDZIWA

Sei Venti, krótka, wpadająca w ucho włosko brzmiąca nazwa- to z zamiłowania do Włoch. Sześć popularnie występujących wiatrów. Wiatr jest czymś naturalnym, jest składnikiem pogody, częścią otaczającego nas środowiska. Bywa zbawienny a niekiedy niebezpieczny, nieustannie przenikający powierzchnię ziemi. Sześć Wiatrów, widok z domków skierowany w stronę słońca i malowniczych, pnących się, aż po niebo gęstych, sosnowych lasów. Miejsce głęboko przemyślane stylowo, stworzone by cieszyć się naturą i odpoczynkiem. Sosnowa Białogóra jest kierunkiem na nadmorskiej mapie, do którego przyjeżdżają ludzie w celu wyciszenia i relaksu. Nasze domki to miejsce noclegowe w Białogórze, komfortowe i przyjemne o wysokim standardzie wyposażenia. Prosta i nowoczesna bryła budynku, wykończona drewnem w kolorze słońca zwraca uwagę. W domkach dominują wykończenia w kolorach ziemi: biel połączona z szarością, zieleń z brązem. Przytulny i domowy klimat domków zauroczyły już pierwszych Gości.

GOSPODARZE

HISTORIA PRAWDZIWA

Gospodarze – od kilkunastu lat pracujący z ludźmi i dla ludzi.
Dotychczas dbający o ich idealne widzenie, dzisiaj dbający o ich idealny urlop.
Kolejny, wakacyjny pobyt w Białogórze i myśli niejednego turysty w tym czasie o własnym obiekcie wypoczynkowym – dla nas w krótkim czasie stał się faktem.

Doświadczeni pracą z ludźmi, potrafimy ich słuchać, umiejętnie reagować i dopasować się do konkretnych potrzeb.

Priorytetem w naszych działaniach jest zadowolenie i spełnienie oczekiwań odwiedzających nas Gości, dlatego dołożymy wszelkich starań aby każdy pobyt uczynić godnym zapamiętania z nadzieją na powtórny powrót.

Sei Venti © Copyright 2018 -  | Website by Akcept | All Rights Reserved